ارغوان و مامانوباباش

گل ما متولد 16 خرداد ماه سال 1383 است

 
ساعت ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٤/۳/٧  

ارغوان خانوم در حال به هم ريختن ساكش

ارغوان خانوم در حال تماشای تلويزيون

عشق مامان ديگه داريم به تولدت نزديك می شيم

خيلی كارا دلمون می خواست واسه تولدت بكنيم اما حالا كه به روز تولدت نزديك ميشيم می بينيم كه هنوز خيلی كوچولويی و اگه بخوايم يه مهمونی خيلی بزرگ برات بگيريم اذيت می شي.بنابرين با بابا سر يه مهمونی نسبتا كوچيك توافق كرديم.

عزيز مامان امروز صبح ديدم دندون ششم هم نوك زده بيرون.دوتا ديگه از دندوناتم داره ميزنه بيرون شايدم زده و ما نمی بينيم .خلاصه خيلی كلافه شدي.

يه سری كاراست كه اين چند وقته ياد گرفتيو بعضياشم من تو نوشته های قبلی جا انداختم:

۱-يكی اينكه دو هفتست می گی (می قام )يعنی می خوام و اينو پشت سر هم تكرار می كنيو سرتو تكون می دي.

۲-وقتی يه چيزيو می خوای معمولا داد می زنی بهت می گم داد نزن بگو بده توهم می گی اده(البته بازم با داد)البته اين كلمه رو خيلی وقته ياد گرفتی ولی الان بهت می گم بگو می گي.

۳-تقريبا يه ماهه از پاركينگ كه با هم سوار آسانسور می شيم خودت شماره طبقه رو بدون اينكه مامان يادت داده باشه می زني.چند روز پيش كه می خواستيم بريم پاركينگ فكر كردم الان دوباره شماره طبقه خودمونو می زنی ولی با كمال تعجب ديدم پاركينگو زدي.

۴-شبا در حالي كه از خواب داری بيهوش می شی وقتی با هم می ريم تو تختت كه من بخوابونمت يه دفعه خواب از كلت می پره و باباتو صدا می كنی و پا می شی وای می سی و بابابات از پشت نرده تخت هی سرتو مياری بالا و می گی دااااا و كلی غش غش ميخندي( يعنی دالی)

اونموقع از چشات داره شيطنت می ريزه باباتم درحاليكه پايين تختت نشسته داره غش می كنه از شيرين بازيای دخترش هی قربون صدقت می ره .منم كه در حاليكه از خواب دارم ولو می شم شما دوتارو هی نگا می كنم ببينم كی بازيتون تموم می شه . تازه اگه بخوام وسط بازی شما دو دقه از تختت بيام پايين برم كاری انجام بدم كلی داد و بيداد می كنی ،انگار تو اين بازی تماشاچيم می خواي .ديشب كه كلی سنگ تموم واسه بابات گذاشتيو وسط بازی كلی ماچشم كردی .

۵-ديروز رفته بوديم بيرون يه آقاهه با سگش داشت رد می شد و تو ماتت برده بود گفتم هاپو ،تو گفتی پو.

خوب می دونم بازم كلی كاراتو دارم جا ميندازم ولي خوب ديگه مامان حواس پرتته ديگه.اميدوارم حافظت به مامانت نره.

 

 

 


کلمات کلیدی: