ارغوان خانوم ديگه می خواد بره مدرسه،خوب مگه چيه كلی بلده حرف بزنه

ماما من بابا ده ده دد(دس دسي) مه مه نانا

حالا ديگه بايد خوندن و نوشتن ياد بگيره

خاله پروينشم كه وسايلشو براش اورده دستش درد نكنه

 

 

/ 14 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ميگل و گلچه

با کيف مدرسه خيلی عالی شده. از اين که به ما لينک دادين ممنونيم فقط با عرض معذرت اگه می شه آدرسمون رو عوض کنيد چون ما وبلاگ کشی داشتيم!

kim

افرين به اين دخمل درسخون ناز.کتابهاش چه قشنگن.بوسش کن اين ناز بانو را

zahra

بچه رو از حالا اغفال نکنيد !حال زود بره تو خط درس و دانشگاه!!!

kim

ممنون که به من لينک داديد من هم لينک شما را اضافه کردم.دخمل ناز و ببوس.

parsa_8m

مسافر ...! سفر به کجا میبرد ، اندیشه ات را به دور دستهای انتظار ...! کجا نشان رسیدن و ماندن ناتمام خواهد ماند ..؟! کجا است سوی رسیدن از اعماق رفتن هایی این چنین بی باز گشت ...! چهره ای که در آئینه نگاهت ، فریاد میزد ...! بازگرد به بودن هایی که نبودنت را شاهد نباشم ...! آیا خود من بود ...!؟ مردی که دستانش لرزان است ، دستانی که خدانگهدار را با تکان دادن دستهایش نجوا میکرد ...! آیا تنها رقص یک خداحافظی است ...؟ و یا رقصی به بازگشتن از دیاری که از غربت نگاههای نگران در پیچ و تاب راههای گذشته ات، محو و نا پیدا است !؟ کجاست سوی رسیدن ؟!؟ کجاست انتهایی ترین راه سفر ...؟! کجای راه باران خواهد بارید...؟! و در کجای ، نا کجا آباد این سفر دری گشوده خواهد شد ...!؟ دری به مهر نه به کین . ساعتها میگذرد و "من" هنوز به انتهای راه نرسیده است ...! آتشی از زخم دل ، پرومته ، نهفته در وجودم نمایان است ...! آتشی که تو را نیز خواهد سوزاند.

pooneh

تا چشم به هم بزنی می بينی اين روزا گذشت و درساشم تمام شد داری شوهرش می دی.....عجله نکن.موفق باشی.

mona

salam nazaninjon khobi omidvaram dokhtaret roz bezor bozoktar besh va beravad daneshgah salam be hame bereson rastesh man khili gerfare darsamam inja baed dars khon nemish mesle iran nest mibsameton

hesam

دختر کوچولوی من کيست ؟ :) او ... او ... او عشق من است... تمام دارايی من از دنيا اوست ... اورا میپرستم ...