تولدم مبارك08.gif (خودمون خودمونو تحويل نگيريم توقع داريم كی تحويلمون بگيره)

 

/ 19 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ziba

تولدتون مبارک. اميدوارم سالها در کنار همسر گرامی و ارغوان ..شايدم به اضافه يه نی نی ديگه جشن تولدتون و بگيرين و شادی کنين. اگه گفتين نی نی ما چی بود؟

اروند

سلام بر مامان ارغوان نازنين! اول بگم که شاید ندونی که چقدر درکت می کنم بابت کامنتی که برای دکتر کوثر نوشته بودی... ولی فکر کنم همونطور که خودت هم می دونی نباید صحنه رو خالی کرد و از آسمون آبی خداحافظی! هر چند که به قول اخوان عزیز: آسمان همه جا همین رنگ است ... دوم اینکه مشکل سايت اروند هم حل شده و سوم اينکه وظيفه بود!

اروند

دوباره سلام و بازم ممنون از کامنت قشنگت. اولاْ درست می گی! من هميشه گفتم که ماآنی من مثل پرنسس فيونا می مونه و پدر مثل شرک (البته شرک قسمت اول!!) و خودم هم همون آقا خره هستم! راستی من نقاشی ماآنی رو قبلاْ رو وبلاگم گذاشته بودم! الان هم تو آلبوم فليکر وجود داره و همچنين در قسمت نقاشی کودکان در گروه والدين ايرانی هم می تونی اونو ببينی! و ديگه اينکه ارغوان عزيز را از طرف من يه ماچ گنده گنده بکن.

بابای فردا

تولدتون مبارک و مرسی از لطفی که به من داشتيد.

فيروزه

سلام ... تولدتون مبارک ... هميشه خوب و سلامت و در کنار ارغوان گل و همسرتون خوشبخت باشيد .

پدر اروند

سلام بر مامان ارغوان عزيز! مثل اينکه تا آبان تموم نشه خيال آپ کردن نداری! نه؟! دست کم يکی دو تا عکس جديد از ارغوان کوچولو برامون بذار ...

sadafi

تولدت مبارک....تو هم پاييزی هستی...